+420 777 946 723 Pondělí až pátek: 9:00 – 16:30

Polti FORZASPIRA SLIM SR110 bezdrátový tyčový vysavač 2v1, dobíjecí AKU 21,9V

Neohodnoceno
Značka: POLTI
Bezdrátový dobíjecí vysavač 2v1, pro úklid celého domu bez omezení.Forzaspira Slim SR110 je dobíjecí multifunkční vysavač, který se změní jedním cvaknutím na ruční vysavač a dokáže eliminovat prach i v nejobtížněji dosažitelných místech.
Dostupnost Dodání do 21 dnů
Můžeme doručit do:
26.10.2023
Kód: PBEU0113
5 990 Kč
Polti FORZASPIRA SLIM SR110 bezdrátový tyčový vysavač 2v1, dobíjecí AKU 21,9V
Neohodnoceno
Značka: POLTI

Pro čištění od podlahy až ke stropu!

Forzaspira SLIM SR110 je lehký a všestranný bezdrátový vysavač, který efektivně čistí podlahy a koberce, ale také nábytek, malé plochy a dokonce strop. V několika jednoduchých krocích může být proměněn na přenosný ruční vysavač nebo na vysavač s dlouhým nástavcem. Snadno vyčistí i ty nejvzdálenější místa, jako jsou stropy nebo vysoké police.

Přenosný: vysávejte kdekoliv ve vteřině

Forzaspira SLIM SR110 lze jediným cvaknutím změnit na praktický a lehký přenosný vysavač do ruky: stačí připojit zůžovací trysku nebo hubici s nylonovými štětinami a v mžiku můžete vysávat i špatně dostupná místa, jako jsou police, zásuvky, šatní skříně, ale také čalounění a interiéry automobilů.

Čistý vzduch s hepa filtrem

Cyklonový chod motoru v kombinaci se třemi filtračními stupni zaručuje vysoký výkon a čistší vzduch: různé filtrační stupně zachytí i ty nejjemnější částice nečistot. Filtr Hepa 10 je odnímatelný a omyvatelný. Z přístroje ho vyjmete jediným pohybem a následně ho můžete snadno a rychle vyčistit.

Motorový kartáč s led osvětlením: ideální řešení pro skryté nečistoty

LED osvětlení na kartáči pomáhá detekovat skryté nečistoty a ještě účinněji je vysát. Motorový kartáč FORZASPIRA SLIM SR110 mechanickým pohybem odstraňuje i ty nejtěžší nečistoty. Objevte maximální výkon na všech podlahách včetně koberců a předložek.

Lehký a šikovný

Vysavač Forzaspira SLIM SR110 má ergonomickou rukojeť, která se pohodlně drží a lehce ovládá i během dlouhého úklidu. SLIM SR110 je bezdrátový a váží pouze 2,6 kg, takže můžete uklízet všude a jen s minimálním úsilím. Po dokončení vysávání zasuňte vysavač do držáku na stěně, tam bude stále k dispozici až do přístího úklidu.

Odstraňuje prach i z malých povrchů

Sada pro čištění malých povrchů je ideální pro důkladné čištění i nejobtížněji dosažitelných míst: zůžovací tryska je skvělá na úklid sedacích souprav, čalounění a interiérů automobilů, zatímco sací hubice s nylonovými štětinami dokáže efektivně odstranit prach z knihovem a skříní.

Bezsáčkový, snadné vyprázdnění

Vysavač Forzaspira SLIM SR110 je bezsáčkový, díky čemuž je jeho údržba snadná a rychlá: stačí jednoduše kliknout a vyprázdnit sběrnou nádobu na nečistoty.

Příslušenství pro všechny povrchy

Sada pro čištění malých povrchů je ideální pro důkladné čištění i nejobtížněji dosažitelných míst: zůžovací tryska je skvělá na úklid sedacích souprav, čalounění a interiérů automobilů, zatímco sací hubice s nylonovými štětinami dokáže efektivně odstranit prach z knihovem a skříní.

Pro všechny podlahy

Forzaspira SLIM SR110 je vybaven univerzálním kartáčem speciálně navrženým pro použití na všech druzích podlah od těch s dlažbou po koberce, ale také na jemných površích, jako jsou parkety.

Kategorie: Tyčové aku vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.6 kg
Baterie: 21,9V / Lithium
Doba nabíjení baterie: 4 h
EAN: 8007411012259
Hmotnost: 2,6 kg
Kapacita nádoby na nečistoty: 0,5 L
Kartáč s LED osvětlením: ANO
Kód produktu: PBEU0113
Nastavení síly sání: ANO
Provoz: Až 50 minut
Stupně filtrace: 3
Technologie filtrace: Cyklónová
Typ: Bezdrátový, bezsáčkový, tyčový - ruční
Vysavač 2 v 1: ANO
Výstupní filtrace: HEPA H10 - omyvatelný

Video Polti FORZASPIRA SLIM SR110

Video Polti FORZASPIRA SLIM SR110 tyčový vysavač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: