+420 777 864 634 Pondělí až pátek: 8:00 – 16:00

Ekologický přípravek Polti HPMED pro parní dezinfektory 2x50 ml

Neohodnoceno
Značka: POLTI
Přípravek zvyšující dezinfekční účinky páry. Určen k výhradnímu použití s parním sterilizátorem Polti a přístrojem Cimex Eradicator.
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: PAEU0244
349 Kč
Ekologický přípravek Polti HPMED pro parní dezinfektory 2x50 ml
Neohodnoceno
Značka: POLTI
Pára zahřátá na 180 °C v kombinaci s přípravkem HPMed účinně dezinfikuje všechny typy povrchů, které jsou vystaveny riziku kontaminace patogenními organismy, zejména bakteriemi, plísněmi a viry. Účinně likviduje i štěnice, roztoče a jiné parazity.

Proč využívat k dezinfekci a boji s parazity páru?

 • Efektivita – teplotní šok zničí bakterie, viry, plísně i parazity včetně jejich vajíček.
 • Nízké náklady – k boji s choroboplodnými zárodky stačí litr obyčejné vody!
 • Dostupnost – pokud je v místě elektrický proud, můžete ihned začít s likvidací štěnic a jiných zdraví ohrožujících organismů.
 • Hygienická čistota – pára může působit na jakýkoli povrch – kuchyňská linka, matrace, závěsy, toaleta – Poltiho suchá pára se dostane i do těch nejobtížněji dostupných koutů vaší domácnosti!
 • Šetrnost – během používání páry ani přípravku HPMed se neuvolňují žádné výpary, které by ohrožovaly lidské zdraví či životní prostředí.
 • Rychlost – dezinfikovanou místnost není nutné po použití přístroje dlouze větrat, je ihned připravena k použití!

Složení:

 • méně než 5 % neionických tenzidů (aktivní látka)
 • další složky: voda, ethanol, křemičitan sodný, uhličitan sodný, alkohol ethoxylát undecyl-9
 • přípravek prošel dermatologickým testováním

Návod k použití:

 • informace o způsobu použití přípravku je součástí balení
 • naleznete ji též v záložce Podpora a ke stažení
Konec zamoření parazity Poltiho suchá pára o teplotě 180 °C a přípravek HPMed vám společně pomohou zbavit domácnost bakterií, virů, plísní, ale například i štěnic, které si k vám domů mohou dostat v cestovním kufru z dovolené v zahraničí. Stop zbytečné chemii! Zatímco konvenční dekontaminační prostředky bojující s choroboplodnými zárodky, štěnicemi a jinými nezvanými hosty jsou plné agresivních sloučenin, přípravek HPMed využívá k dezinfekci vaší domácnosti čistou sílu přírody! Zdraví na prvním místě Výpary z chemikálií se musí po zásahu dekontaminační čety dlouhé hodiny větrat. S Poltiho párou a přípravkem HPMed můžete pracovat v přítomnosti dalších osob bez nutnosti jejich ochrany respirátory a místnost je po úklidu ihned připravena k obývání! Dermatologicky testováno Prostředek HPMed úspěšně prošel dermatologickými testy. Nezpůsobuje alergické reakce, díky čemuž je vhodný pro ošetření i těch domácností, v nichž žije malé dítě či alergik. Účinnost v boji se štěnicemi Během laboratorních testů bylo uměle napodobeno prostředí, kde se štěnice obvykle vyskytují. Umístili jsme do něj dospělce i těhotné samičky. Již po jediném ošetření napadených prostředí byla zničena všechna vajíčka štěnic a většina dospělých jedinců!

Kompatibilní Parními sanitizéry - sterilizátory POLTI: SANI System, CIMEX Eradicátor, Steam Desinfector Vaporetto a Lecoaspira
Výrobní kódy :PTEU0303, PTEU0234 PAEU0189 PAEU0197

Kategorie: Profesionální příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Hmotnost výrobku: 0,15 kg
Rozměry balení D x Š x V: 7,5 x 4 x 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: