+420 777 864 634 Pondělí až pátek: 8:00 – 16:00

Proč si vybrat profesionální žehlicí prkno

Proč si vybrat profesionální žehlicí prkno

Naučili jste se všechny triky, jak vyprat prádlo a pověsit ho do sucha, zavedli jste dokonalou rutinu, abyste se vyhnuli hromadění věcí k žehlení, a vybavili jste se svou věrnou Vaporellou ... ale ta hora košil a šaty se nikdy nevyžehlí dostatečně rychle!    

Kromě kvality a výkonu páry hraje zásadní roli typ žehlicího prkna nebo povrchu, na kterém žehlíte. Pokud například deska není prodyšná, veškerá pára se bude vracet nahoru, takže předmět zůstane velmi vlhký a v některých případech vytváří riziko popálení.   

Skutečná profesionální žehlicí prkna obsahují specifické funkce pro další urychlení žehlení a dosažení ještě dokonalejších výsledků.


Zde jsou výhody, které může profesionální žehlicí prkno nabídnout: 

Vyhřívaný povrch 

Povrch žehlicího prkna se zahřívá, což umožňuje rychlejší schnutí tkanin a zaručuje rychlejší a snadnější žehlení. Vyžehlené věci lze ihned odložit. 

Vyfukovací povrch 

Lehký oblak vzduchu zvedne z žehlicího prkna ty nejlehčí a nejchoulostivější kusy prádla, což vám umožní žehlit pouze silou páry Vaporella, aniž byste na látku tlačili.   

Prodyšný povrch 

Předměty se na žehlící ploše prkna nepohybují, čímž nedochází k vytváření vrásek. Prodyšný povrch navíc umožňuje páře pronikat dále do látky a eliminuje přebytečnou páru, takže prkno zůstává suché.