+420 777 864 634 Pondělí až pátek: 8:00 – 16:00

Naše hodnoty

Polti values

Naše hodnoty

Inovace, udržitelnost a respekt jsou hodnoty, jež řídí naše každodenní rozhodnutí.

Polti values: patents

Inovace

Od roku 1978 jsme podali více než 200 patentů: pokračujeme ve vymýšlení technologií, kteráé zlepšují život rodin a jsou šetrné k životnímu prostředí. Díváme se do budoucnosti, a čerpáme ze zkušenosti, které jsme během let nasbírali s našimi projekty, studiemi, experimenty a neustálým testováním, abychom učinili špičkové technologie přístupnými a funkčními pro každodenní život.

Udržitelnost

Víme, že vše, co potřebujete, je voda a teplo, aby byl váš domov a vaše pracoviště bezpečné a čisté. V rámci společnosti pokračujeme v našem závazku k udržitelnosti používáním obnovitelné energie: fotovoltaický systém, který je instalován na střeše našich továren, nám umožňuje pokrýt 40 % energetických potřeb společnosti.

Polti values: water and heat
Polti values: Inclusivity

Respekt

Snažíme se podporovat myšlenku naprosté laskavosti k lidem, zvířatům, životnímu prostředí a věcem. Polti je pro nás jedna velká rodina, která podporuje a maximálně využívá každou rozmanitost. Inkluzivita je slovo, které je společnosti vlastní.

Italská kvalita

Za více než 40 let jsme se toho hodně naučili a každý den tyto zkušenosti přenášíme do našcih technologií. Produkty navržené a vyrobené v Itálii se montují v dlouholetém výrobním závodě společnosti Polti v Bulgarograsso v provincii Como a reflektují veškerou odbornost a dovednosti týmu, který se v každé fázi výroby zaměřuje na kvalitu a pozornost k detailu.

Polti values: Made in Italy