Vaporetto parní čistič

Přirozeně efektivní
jednoduše parní.

Důkladná čistota celého domu s ohledem na životní prostředí.

Dnes jsou naše profesionální parní žehličky jednoduché, rychlé a cenově dostupné.

Vaporetto je komplexní a přirozené řešení pro úklid a čistotu celého domu. Díky vysoké teplotě v bojleru (150 °C) a tlaku až 5 bar, pára z Vaporetto rozpouští špínu. Dále čistí povrchy a odstraňuje prachové roztoče, choroboplodné zárodky a nejběžnější bakterie jako např. Salmonella a Staphylococcus. Silný a stabilní tlak páry, který okamžitě suší, nezanechává skvrny nebo zbytky nečistot a je šetrný k přírodě: není potřeba používat žádné čistící prostředky, čímž chrání životní prostředí a také zdraví lidí. 

Vaporetto nabízí různé typy parních čističů, aby vyhověly různým potřebám a postupům čištění:

modely s nádržkou: jsou vybaveny tlakovým bojlerem, který během několika minut přemění vodu na páru, jsou nabízeny s širokou řadou doplňků. Tyto modely jsou účinné na čištění všech omyvatelných povrchů, od podlah až po vybavení koupelen, pohovek a oken. Perfektní pro zvláštní, denní a rychlý úklid.
parní mopy: určené pro čištění všech typů podlah: dlaždic, podlah z tvrdého dřeva a koberců. Generují páru během několika vteřin a jsou okamžitě připravené na každodenní úklid.
ruční čističe: lehké a snadno použitelné, jsou určeny pro rychlý úklid menších povrchů jako např. vodovodních kohoutků, vybavení koupelen, ploten a spárovacích ploch na dlaždice.

Ekologický úklid: zklividujte 99,99% choroboplodných zárodků, bakterií a virů bez použití čistících prostředků.*

Úklid Vašeho domova párou je ekologickou a zároveň přirozenou metodou. Nepotřebujete žádné čistící prostředky, jen čistou vodu. Ta je zahřátá na vysokou teplotu, a tím se stává neporazitelnou v boji proti skvrnám, mastnotě, vodnímu kameni a likviduje 99,99%* nejběžnějších mikroorganismů v domácnosti jako Salmonella a Staphyloccus. Denní používání páry Vaporetto je odpovědnou volbou pro ty, kdo chtějí pomoci chránit životní prostředí a snížit výdaje na používání čisticích prostředků v domácnosti.

*Test provedený nezávislou externí laboratoří ukazuje, že Polti Vaporetto zlikviduje 99,99% nejběžnějších choroboplodných zárodků, bakterií a virů.

Vhodný pro alergiky: osvědčená pára proti prachovým roztočům.nosti v domě.

Efektivita Vaporetto v likvidaci prachových roztočů byla ukazána testy provedenými Univerzitou v Cambridge a Dermatologickou Nemocnicí v Lyonu. Univerzita v Cambridge zjistila, že pára Vaporetto likviduje 98% prachových roztočů v matracích a 97% z koberců, s 86%-ním snížením alergenů. Dermatologická Nemocnice v Lyonu také prokázala, že stabilní proud páry Vaporetto likviduje roztoče svrabu do 5 vteřin po aplikaci. Navíc se Vaporetto osvědčil u Britské nadace alergiků, prestižní britské instituce, která jej vyznamenala pečetí jakosti za výrobky, které likvidují alergeny z životního prostředí.

Váš spojenec pro úklid každé místnosti v domě.

Čističe Vaporetto s nádržkou jsou univerzálnější než předtím: pára je vhodná pro všechny typy povrchů, i ty nejchoulostivější. Navíc se širokou řadou doplňků můžete čistit koberce, podlahy z tvrdého dřeva, okna, plotny, vybavení koupelen a dokonce i závěsy a záclony. Některé modely jsou také vybaveny ramenním popruhem, který můžete nosit na sobě, aby se Vám lépe uklízelo. Aby vyhovověl potřebám zvláštního, denního a rychlého úklidu, řada Vaporetto s nádržkou nabízí různé modely lišící se výkonem, jako např. parní síla, která se liší od 3 do 5 barů, a doplňky.

Parní mopy jsou snadno použitelné, lehké a připraveny během několika vteřin.

Vaporetto parní mopy jsou lehké a snadno použitelné, určené pro rychlý každodenní úklid. Jsou vybaveny výměníkem tepla, který vytvoří páru během několika vteřin. Jejich výhodou je okamžitá použitelnost a zároveň efektivita čištění podlah. Některé modely mají dokonce integrovaný ruční parní čistič, který nabízí kromě čištění podlah i čištění malých povrchů jako vodovodní kohoutky, vybavení do koupelen, plotny a polštářky.

Ruční čističe: malé velikostí, ale přesné v zacílení čištění malých ploch.

Parní čističe jsou nejmenší a nejlépe ovladatelné modely z řady Vaporetto, přičemž jim menší velikost rozhodně nebrání používat čistící sílu páry stejně efektivně. Jsou vybaveny bojlerem pro čištění povrchů menšího rozsahu, ale hodí se i při odstraňování menších skrvn z koberců či pohovek. Pomáhají také udržet plotny, vodovodní kohoutky a vybavení koupelen čisté každý den. Navíc můžete ruční parní čistič použít k oživení pokojových květin, závěsů a záclon a také k odstanění zápachu z oblečení. Některé modely jsou vybaveny nádržkou, která Vám dovolí dodat kombinaci páry a deodorantu k šíření příjemné čisté vůně Vaším domovem.

Polti tipy

Naše služby