Vaporetto Lecoaspira: parní čistič a vysavač s vodním filtrem

Čistí parou, vysává s vodním filtrem.
Dvojí síla přírody

Ideální na kompletní důkladný úklid Vašeho domova.

Hygienické působení páry kombinované s efektivním sáním s vodní filtrací zajišťuje důkladné čištění všech povrchů, odstraňuje prach na delší dobu a během čištění vypouští čistý vzduch, zatímco  neutralizuje prachové roztoče, choroboplodné zárodky a bakterie. Vaporetto Lecoaspira, používaný jako parní čistič, čistí parou podlahy a všechny omyvatelné povrchy, zatímco při použití jako vysavač sbírá suchou špínu a tekutiny. Komplexní výrobek je zvláště vhodný pro domácnosti s dětmi či domácími mazlíčky.

Celková hygiena: likviduje 99,99% choroboplodných zárodků, bakterií a virů*bez použití čistících prostředků.

Vaporetto Lecoaspira vytváří v hliníkovém bojleru páru se stálým a silným tlakem do 6 bar. Je to nejpřirozenější zdroj, který můžete využít v péči o Váš domov s ohledem na životní prostředí. Pára je jednoduše řečeno voda ohřátá na vysokou teplotu, která díky tlaku, kterým je tlačena, umí důkladně čistit a působí i na tu nejodolnější špínu. Čistící síla s důkladným účinkem.  Žádné čistící prostředky nebo extra čističe nejsou potřeba: úspora pro Vás, ochrana pro životní prostředí. 

*Test provedený nezávislou externí laboratoří ukazuje, že Polti Vaporetto Lecoaspira zlikviduje 99,99% nejběžnějších choroboplodných zárodků, bakterií a virů.

Vhodný pro alergiky.

Efektivita páry ve spojení s vodní filtrací a pratelným Hepa filtrem dělá z Vaporetto Lecoaspira ideální výrobek pro alergiky. Působení páry je schopné teplem zničit prachové roztoče, sací síla s výkonnou filtrací zachytí alergeny a vrací zpět čistý vzduch. Účinnost Vaporetto Lecoaspira v likvidaci prachových roztočů a alergenů byla oceněna "pečetí jakosti" prestižní Britské nadace alergiků.

Efektivní na všechny typy podlah, vybavení koupelen, okna, pohovky, dlaždice a dokonce i na oblečení.

Řada Vaporetto Lecoaspira je vybavena funkcemi a doplňky určenými pro snadné čištění všech povrchů v domě:podlahy, dokonce i ty nejchoulostivější, dlaždice, vodovodní kohoutky a vybavení koupelen, ploten, filtrů do digestoří, matrací, polštářků a pohovek, oken a zrcadel, a dokonce záclon, závěsů a oblečení. Různé regulace tlaku páry a sání dovolují rychlé a snadné užití s výběrem funce (pára, sání nebo obojí), které nejlépe vyhovuje Vašim potřebám úklidu.

Kvalita vyrobená v Itálii.

Vaporetto Lecoaspira je výrobek navržený v Itálii a sestavený v továrně Polti v provincii Como. Výrobek s italským srdcem, který obsahuje veškeré know-how a schopnosti týmu zaměřeného na kvalitu a péči ve všech fázích výrobního procesu.

Polti tipy

Naše služby