Vaporella (kopie 3)

Silný a stabilní tlak páry
od roku 1978

Vaporella: Vašprofesionální parní žehlička s generátorem a bojlerem

Dnes jsou naše profesionální parní žehličky jednoduché, rychlé a cenově dostupné.

Vaporella byla vytvořena v roce 1978, kdy Franco Polti měl nápad přenést kvalitu profesionálního žehlení do domácích podmínek. Ve skutečnosti byly do té doby perfektně vyžehlené oděvy výsadou prádelen. S parní žehličkou Vaporella, která vytváří páru ve vysokotlakém bojleru, můžete žehlit rychleji. Zároveň snadno vyhladíte všechny záhyby na látce, takže výsledkem jsou perfektně vyžehlené oděvy jako byste je zrovna vyzvedli z prádelny. Silný a stabilní tlak páry generované v bojleru je opravdovým tajemstvím pro rychlé žehlení bez námahy. A kvalita je jasně vidět při prvním sklouznutí žehličky.

Silný a stabilní tlak páry z vysokotlakého bojleru.

Srdcem Vaporella je vysokotlaký bojler, který je schopen vytvářet stálý silný proud páry, který zajistí jedinečné výsledky Vašeho žehlení. Tlak páry generované v bojleru proniká do vláken tkaniny, vyhladí je a zajistí, že žehlička klouže po tkanině rychleji a efektivněji. S párou vytvořenou Vaporella můžete žehlit najednou několik vrstev látky, takže žehlíte rychleji povlečení a ubrusy a dokonce můžete žehlit i svislé plochy (jako např.: bundy, kabáty a pověšené záclony a závěsy).

Suché oděvy bez záhybů díky otvorům umístěným na vršku žehličky.

Žehlící plocha Vaporella přináší speciální prvky jako např. otvory umístěné na vršku žehlící plochy, které umožňují silnější a koncentrovanější výstup páry, která rychleji proniká tkaninou a okamžitě odstraňuje záhyby, zatímco zbytek žehlící plochy přitlačuje žehlenou tkaninu a suší ji. Jedním mávnutím Vaporella budou Vaše oděvy vyžehleny během několika vteřin.

Vysoký tlak páry

Vyberte si technologii, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám

Modely Vaporella s bezpečnostním uzávěrem jsou vhodné pro uživatele, kteří žehlí často, ale krátce (max. 2 hodiny). Voda se nalévá přímo do bojleru a bezpečnostní uzávěr zabrání únikům vody nebo otevření omylem. Obecně jsou žehličky s parním generátorem a bezpečnostním uzávěrem tišší a kompaktnější než ty používající jiné technologie. Proto jim také trvá o něco déle se zahřát a připravit se na žehlení. Modely s neomezeným proudem páry jsou vhodnější pro ty, kteří žehlí dlouho bez přerušení. Když voda v žehličce dojde během žehlení, můžete ji nalít přímo do nádržky, pumpa ji přečerpá do bojleru a Vy můžete ihned pokračovat v žehlení.

Správná žehlící plocha pro Vaše potřeby

Žehlení není pro každého stejné. Polti ví, co je k žehlení potřeba a proto nabízí řadu žehliček a žehlících ploch s různými prvky. Typická žehlička Vaporella je určena pro profesionální žehlení: velká  hliníková žehlící plocha a korková rukojeť. Hliník dodává teplo rovnoměrně přes celou žehlící plochu tak, aby byly tkaniny chráněny dokonce i při dlouhotrvajícím žehlení. Velká žehlící plocha tlačí na záhyby látky a pomáhá je vyhladit rychleji, zatímco korková rukojeť je prodyšná a izoluje od tepla, čímž je  zajišťěno maximální pohodlí rukojeti a jejího pohybu. Žehlička z nerezové oceli s žehlící plochou odolnou proti poškrábání Vám dovolí vyžehlit Vaše tkaniny rychleji a bezpečněji, zatímco keramická žehlící plocha umožňuje snazší sklouznutí žehličky po látce pro výjimečně pohodlné žehlení.

Polti tipy

Naše služby