Forzaspira Lecologico

Síla sání
s vodním filtrem

Forzaspira Lecologico vysavač s vodním filtrem

Perfektní úklid a čistější vzduch

Forzaspira Lecologico je vysavač s vodním filtrem ideální pro alergiky, protože zabraňuje vysátému prachu vrátit se zpět do okolí. Prach se  při vysávání naváže na vodu a Vy už se nemusíte o nic starat, vyjma případů, kdy po skončení úklidu vylejete zásobník. Díky motoru s pomocnou tryskou může Forzaspira Lecologico vysávat i tekutiny.

Vysavač doporučený pro alergiky

Dnes jsou naše profesionální parní žehličky jednoduché, rychlé
Technologie vodní filtrace dělá z Forzaspira Lecologico nejvhodnější vysavač pro alergiky. Vodní filtr vytváří uvnitř zásobníku na prach vír, který zachytí prach a špínu a zároveň brání tomu, aby se oboje vracelo zpět do okolí. Navíc čtyřstupňová filtrace a HEPA filtr pomáhají zadržet i ty nejmenší nečistoty jako např. pyl a prachové roztoče. Vzduch, který vychází zpět z vysavače, není jen čistější, protože je bez prachu, ale je také zdravější a vyčistěný. Po skončení úklidu jednoduše vylejte špínu a nečistotu ze zásobníku s vodou bez prašnosti. Vzhledem ke své efektivitě v likvidaci prachových roztočů obdržel Forzaspira Lecologico pečeť jakosti od "Britské nadace alergiků".

Pomoc pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky

Forzaspira Lecologico je vybaven speciálním vodním filtrem, který umožňuje vysávat jak prach, tak tekutiny. Pokud jsou v domě děti nebo domácí mazlíčci, často se stávají drobné domácí nehody: Forzaspira Lecologico je spojencem při vysávání vody, mléka, cereálií a rychlém úklidu. Navíc Forzaspira Lecologico vysává se stálým výkonem, aby zabránil plýtvání energií.

Zbavte každý roh Vašeho domu špíny

Vodní filtr, filtrační nástavce a HEPA filtr činí z Forzaspira Lecologico ideální vysavač pro ty, kteří chtějí mít doma čisté a zdravé prostředí. Řada obsahuje tři různé modely, které zajišťují výkonné a stálé sání. V nabídce je také široká řada doplňků včetně kartáčků na čištění všech typů podlah, sada doplňků pro různé povrchy. Součástí výše uvedeného modelu Forzaspira Lecologico Allergy_Turbo je navíc kartáč na parkety a mini turbo kartáč na čištění čalouněného nábytku. Ovládací kontrolky jsou na tomto modelu umístěny na držadle pro maximální pohodlí.

Polti tipy

Naše služby