Forzaspira: řada bezsáčkových vysavačů

Síla sání

Bojujte proti prachu za čistější vzduch

Řada Forzaspira od Polti nabízí širokou škálu bezsáčkových vysavačů a filtračních technologií, které umožňují nejen zachytit nejjemnější prach, ale také jej zadržet bez dalšího rozptýlení. CYKLONICKÁ technologie je založena na přítomnosti jednoho velkého cyklonu v zásobníku na prach, který je schopen oddělit menší částice od větších díky síle generované cyklonem. Jemné částice, které nebyly přefiltrovány cyklonem, jsou poté zachyceny HEPA filtrem u výstupu. Jinak MULTICYKLONICKÁ technologie obsahuje množství malých cyklonů vedle jednoho hlavního, což zvyšuje stupeň filtrace oddělením i těch nejjemnějších částic prachu. Přítomnost HEPA nebo EPA filtru a vícestupňové filtrace zajistí, že prach se znovu nevrací do životního prostředí, čímž se čistí vzduch.

Energetická třída: pomáhá efektivně rozhodnout

V souhladu s Evropskou směrnicí č. 2010/30/EU, energetický štítek má za cíl vést spotřebitele k nákupu energeticky úsporného výrobku. Na základě výkonu jsou vysavače rozděleny do sedmi energetických tříd od A do G. Třída A ukazuje energeticky nejúspornější výrobek. Štítek také poskytuje další informace jako roční spotřeba energie, kolik prachu model navrací do životního prostředí z výstupu motoru během užívání, hladinu hluku, výkonnostní třídu pro čištění koberců a výkonnostní třídu pro čištění podlah. Vysavače třídy A jsou ty nejúspornější s největším výkonem. Polti ve své řadě nabízí vysavače až do třídy trojité A, aby vyhověl všem nárokům na čistotu s ohledem na úspory.

Nabíjejte okamžitě s lithiovými bateriemi

V porovnání s obvyklými bateriemi, lithiové iontové baterie používané v řadě Forzaspira SR u dobíjecích tyčových vysavačů akumulují energii rychleji, netrpí "paměťovým efektem" a vydrží déle proto, že svoji energetickou kapacitu ztrácí pomaleji. Jejich výhodou je možnost nabít přístroj kdykoli bez nutnosti čekání, až se baterie kompletně vybije. Určitě se hodí mít svůj přístroj vždy nabitý a vyhnout se tak zbytečnému čekání, zvláště pokud je potřeba udělat "bleskový" úklid.

Okna, zrcadla a skla bez šmouh jedním tahem.

Čištění oken nikdy nebylo snazší. b>Okenní čističe Forzaspira jsou bezdrátové, dobíjecía snadno manipulovatelné. Jsou ideální pro čištění všech oken v domě, ale i na další hladké povrchy (jako stoly), zrcadla, dlaždice a sprchové zástěny. Jednoduše ošetřete povrchy vlhkou látkou s vodou nebo Vaším oblíbeným čisticím prostředkem. Okenní čističe Forzaspira setřou vlhkost a suší jedním setřením.

Polti tipy

Naše služby