OTRAVNÍ NÁVŠTĚVNÍCI

Kde na štěnice můžete narazit? Nejčastěji v hostelech a noclehárnách, kde se usídlí v prasklinách uvnitř starého dřevěného nábytku, v dutinách a záhybech pružinových matrací, za čelem postele, v nočním stolku, za obrazy, nebo dokonce v elektroinstalaci.

Poté stačí, abyste na takovém místě strávili noc, a otravné parazity si ve svých zavazadlech přinesete až k sobě domů.

Napadení domácnosti štěnicemi nesouvisí s nedostatečným úklidem a hygienou.
ZVOLTE POLTI METODU

DOPADY NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A LIDI: pára v kombinaci s přípravkem HPMed může být používána v přítomnosti lidí. Vdechnutí ani přímý kontakt s kůží nemají žádné negativní dopady na lidské zdraví.

ČEKÁNÍ: místnosti jsou připraveny k použití ihned po ukončení prací. Není třeba je dlouze větrat.

ÚČINNOST: štěnice jsou velmi citlivé na teplotní změny. Pára o teplotě 180 °C zabije dospělce, larvální stádia i vajíčka štěnic.

PRONIKNE VŠUDE: proud páry s přípravkem HPMed proniká do všech záhybů, skulin a rohů, které jsou jinak těžko dostupné. Ničí tak i štěnice skryté pod povrchem.

Přípravek HPMed pomáhá rozkládat „lepidlo“, kterým štěnice připevňují svá vajíčka. Poradí si také s různými organickými zbytky a eliminuje zápach.
-90% -100%
INSECTS EGGS
KLINICKÉ STUDIE

Během laboratorních testů bylo uměle napodobeno prostředí, kde se štěnice obvykle vyskytují. Do tohoto prostředí byli umístěni dospělí jedinci (testování účinnosti na pohyblivá stádia) a těhotné samičky (testování účinnosti na vajíčka).

Již po jediném ošetření napadených prostředí byla zničena všechna vajíčka štěnic a většina dospělých jedinců.
TEST V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ

Pokud dáváte před grafy a výsledky laboratorních testů přednost podrobení zařízení podmínkám v reálném prostředí, nabízíme vám ke zhlédnutí video z testování Cimex Eradicatoru ve skutečné domácnosti napadené štěnicemi.

Výsledky jsou více než potěšující – zatímco konvenční metody využívající k hubení štěnic dráždivé chemikálie bylo nutné opakovat třikrát až čtyřikrát, Cimex Eradicatoru stačila k dosažení úplného odstranění těchto parazitů pouze dvě až tři opakování.
Výsledky 1 - 2 z 2

Cimex Eradicator